It happened ________ April . A boy ___________ twelve missed __________ his train . He didn"t know anyone ____________ our town. Suddenly he sam a strange man taking pictures of him . The boy was frightened . He ran _________ a...

It happened ________ April . A boy ___________ twelve missed __________ his train . He didn"t know anyone ____________ our town. Suddenly he sam a strange man taking pictures of him . The boy was frightened . He ran _________ a group ____________ other boys ________ the station and joined ______ them. Пожалуйста поставте правильные слова в пропуски,срочно надо,умоляю,скажу спасибо!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. in 2. at 3. - 4. in 5. to 6. of 7. наверное through (через) 8. - Но не принимайте это, как точное и верное решение. могут быть ошибки