Из двох мист видстань миж якими318км назустрич один одному виехали мотоциклист и автомобиль.Мотоциклист рухався до мисця зустричи 2 години зи швидкистю54км/год.Скильки годин витратив на дорогу автомобиль,якщо рухався зи швидкис...

Из двох мист видстань миж якими318км назустрич один одному виехали мотоциклист и автомобиль.Мотоциклист рухався до мисця зустричи 2 години зи швидкистю54км/год.Скильки годин витратив на дорогу автомобиль,якщо рухався зи швидкистю54км на 16км/год больше,ниж мотоциклист?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3 години. 54*2=108. 318-108=210км. 54+16=70. 210:70=3год.