Iз двох пунктiв одночасно виiхали автомобiлiст зi швидкiстю66км\год i велосипедист зi ?

Iз двох пунктiв одночасно виiхали автомобiлiст зi швидкiстю66км\год i велосипедист зi ??видкiстю 18км\год. Через 3 години вiдстань мiж ними стала 46 км. Знайди вiдстань мiж двома пунктами
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
66 + 18 = 84 км/год - швидкість зближення 84 * 3 = 252 км - проїхали вони за 3 години 252 + 46 = 298 км - відстань між двома пунктами