Із селища до міста виїхав рейсовий автобус зі швидкістю 60 км в год . Одночасно з мі?

Із селища до міста виїхав рейсовий автобус зі швидкістю 60 км в год . Одночасно з мі??та йому назустріч виїхав інший рейсовій автобус швидкість якого на 12 км в год більша .Через скільки годин вони зустрінутся якщо відстань між селищем і містом 369 км Помогите решыть . Умова + розвязування
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
60+12=72 км/ч скорость второго автобуса 60+72=132 км/ч общая скорость двух автобусов 369÷132=2.8 часа они встретятся.