Как будет читатся с англиского My favourite actor is Jhonny Depp. He is a famous American actor. He has a lot of awards and star on the Hollywood Walk of Fame. Jhonny Depp was born 9 june in 1963 in the USA. His father was a bu...

Как будет читатся с англиского My favourite actor is Jhonny Depp. He is a famous American actor. He has a lot of awards and star on the Hollywood Walk of Fame. Jhonny Depp was born 9 june in 1963 in the USA. His father was a builder and his mother was a waitress. Johnny Depp - the only actor who on the account three films have earned over a billion dollars. He played the title role in Pirates of Caribbean sea and in the films of Tim Burton. I think he is great actor.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мой любимый актер это Джонни Депп. Он является известным американским актером. Он имеет много наград и звезда на голливудской аллее Славы. Джонни Депп родился 9 июня 1963 года в США. Его отец был строителем, а мать была официанткой. Джонни Депп - единственный актер, на счету три фильма, заработавших свыше миллиарда долларов. Он сыграл главную роль в пиратах Карибского моря и в фильмах Тима Бертона. Я думаю, что он великий актер.
Гость
Мой любимый актер это Джонни Депп. Он является известным американским актером. Он имеет много наград и звезда на голливудской аллее Славы. Джонни Депп родился 9 июня 1963 года в США. Его отец был строителем, а мать была официанткой. Джонни Депп - единственный актер, на счету три фильма, заработавших свыше миллиарда долларов. Он сыграл главную роль в пиратах Карибского моря и в фильмах Тима Бертона. Я думаю, что он великий актер.