Как читается Hi amy! Hi Tim! ls that your new bike! Yes! it is! Wow it's fantastic! Thanks Amy. ls that your new camera? Yes .lt's a digita
Как читается Hi amy! Hi Tim! ls that your new bike! Yes! it is! Wow it's fantastic! Thanks Amy. ls that your new camera? Yes .lt's a digital camera from my mum and dad . lt's my birthay today . Oh, Happy Birthday, Amy! Thanks, Tim! Smile for the camera!
Ответ(ы) на вопрос:
ХАЙ ЭМИ! ХАЙ ТИМ! ИС ЗЭТ Ю НЬЮ БАЙК! ЙЕС ИТ ИС. ВАУТТС ФАНТАСТИКС. СЭНЬКС ЭМИ.ИС ЗАТ Ю НЬЮ КАМЕРА. ЙЕС. ИТС Э... КАМЕРА ФРОМ. МАЙ МАМ ЭНД ДЭД. ИТС МАЙ БЕРЗДЭЙ ТУДЭЙ. Оу, хэпи бездэй, эми. Сэнькс тим! Смайл фо зэ камера