Как читается например dog -дог Ann: how to make pasta with chicken and tomato sauce for dinner tonight? Bob: That sound great! Have we got everything we need? Ann: Let's look in the cupboards Bob: We've got come pasta and some ...

Как читается например dog -дог Ann: how to make pasta with chicken and tomato sauce for dinner tonight? Bob: That sound great! Have we got everything we need? Ann: Let's look in the cupboards Bob: We've got come pasta and some tomato sauce. Ann: Are there any onions? Bob: We've got a lot of onions, but there isn't any garlic. Ann: Is there any cheese? Bob: There is some, but there isn't any chicken. And there isn't much olive oil. Ann: Ok, let's make a shopping list, then.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хау ту мэйк паста вив чикен энд томато саус фо дине тунайт? Зет соунд грейт! Хэв уи гот еврифинг уи нид? Летс лук ин зе капбоардс Уи в гот ком паста энд сам томато саусе. А вер Ани онионс? Уи в гот а лот оф онионс, бат зер изнт эни гарлик ИС зер эни чиз? Зер ис сам, бат зер иснот эни чикен. Энд зер иснт мач олив оил. Окей, летс мэйк а шоппинг лист, зен