Как читается по англискии I want to tell you about my cat. His name is Temata . He ...year(s). He had bright eyes and very long whiskers. He is a very handsome cat. Temafa has to show the character of a tiger. He is stubborn, p...

Как читается по англискии I want to tell you about my cat. His name is Temata . He ...year(s). He had bright eyes and very long whiskers. He is a very handsome cat. Temafa has to show the character of a tiger. He is stubborn, proud and cunning cat. His Hobbies sleep, eat, play and look out the window.  Temafa my best friend. I love him very much.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ай вонт ту телл ю эбаут май кэт. Хиз нейм из тэмата. Хи ... йеар(с). Хи хэд брайт айз энд вери лонг вискерс. Хи из э вери хендсам кэт. Тэмафа хэз ту шоу зе кэрэктер оф э тайгер. Хиз хоббис слип, ит, энд лук аут зе виндоу