Как на англисский перевести предложения: Что вы едите по утрам?Кто не знает англисского?Я не читаю, я сплю. Она не любит собак. Почему вы не танцуете?Мамы нет, она ходит по магазинам. Мои друзья любят музыку.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
What do you eat in the morning? Who knows anglisskogo? I do not read, I sleep. She does not like dogs. Why do not you dance? Momsno, she goes shopping. My friends love music.
Гость
What do you eat in the morning? Who does not know English? I am not reading, I am sleeping. She does not like dogs. Why do not you dance? Why aren't you dancing? Mom is not here, she has gone shopping. My friends live music.