Как по англ произносится Hey. What are you doing? - Hello. I am reading an interesting novell. - So, what's the title? - „Dog's Purpose”. Sounds really strange, I know, but it's going to be worth it. - And who is the author? - ...

Как по англ произносится Hey. What are you doing? - Hello. I am reading an interesting novell. - So, what's the title? - „Dog's Purpose”. Sounds really strange, I know, but it's going to be worth it. - And who is the author? - Bruce Cameron. He is an american writer. I like his books so much! - Cool. My favourite writer is J. K. Rowling with her „Harry Potter” books. They are absolutely incredible! - I agree with you. Books are one of the most useful things ever.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Выше неправильно. - хэй. вот а ю дуин? - хэло. айм ридин эн интэрэстин новэл. - со, вот зе тайтл? - дог пёпэз. саундс рили стрэйндж. ай нов, бат итс гоин ту би ворс ит. - энд ху ис осор? - брюс кэмэран. хи ис эн эмэрикан райтэр. ай лайк хиз бук соу мач. - кул. май фэйворит райтэр ис д. ровлинг виз хёр "хэри потер" букс. зей а абсолутли инкрэдибл. - ай эгри виз ю. букс а зе мост юзфул синс эва.