Как по русски, на англиском читается стихотворнение: Whenever the weather is cold. Whenever the weather is hot. We'll whether the weather, whatever the weather, whether we like it or not Помогите, СРОЧНО!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вэневер зе вэзер из колд вэневер зе вэзер из хот уилл вэзер зе вэзер ватэвер зе вэзер вэзер уи лайк ит ор нот