Как правильно читать? I want 12 bananas. They are cheap today. I want 12 bananas. How much are they? You'll have 12 bananas: They are cheap today. Twelve for 48 pence. But who is to pay?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ай вонт твэлв бананас. Вей а чип тудэй.Ай вонт твэлв бананас. Хау мач а вей?Юлл хэв твэлв бананас:Вей а чип тудэй. Твэлв фо фоти эйт пенс.Бат ху из ту пай?