Как правильно читать? пожалуйста русскими буквами.. Oranges,pears and apples... How much are they? Oranges,pears and apples Ready today. Six for sixty-six pence. It's too much to pay.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оранджес, пэрс энд эплс Хоу мач ар зей ? Оранджес, пэрс энд эплс Рэди тудэй. Сикс фор сиксти сикс пэнц. Итс ту.. мач ту пэй.