Как прочитать на русском и перевести. Lulu: Is it under the table? Larri: No, it isn't! Lulu: Oh, where is it? Lulu: Is it on the shelf? Larri: No, it isn't. Nanny: What about the tou box? Is it in the toy box? Larri: Oh, look!...

Как прочитать на русском и перевести. Lulu: Is it under the table? Larri: No, it isn't! Lulu: Oh, where is it? Lulu: Is it on the shelf? Larri: No, it isn't. Nanny: What about the tou box? Is it in the toy box? Larri: Oh, look! My toy soldier! Lulu: And look! My ballerina! Nanny: But what about Chuckles' teddy bear?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лилу(1):Это под столом? Лари(2): Нет (1): Где это? (1): Это на полке? (2): Нет Nanny(3): Что вы знаете о коробке с игрушками? Где коробка с игрушками? (2):О, посмотри! Мой игрушечный солдатик! (1): И посмотри! Моя балерина! (3): Но что вы знаете о мягком медведе Чака?