Как прочитать . peoplein Britain celebrate this holiday in January . Sometimes they have parties where guests dress up in costumes and c

Как прочитать . peoplein Britain celebrate this holiday in January . Sometimes they have parties where guests dress up in costumes and cover their fakes with masks. It's a holiday for children in Britain . People in in many countries decorate Christmas trees and give eash other presents . Children leave a long sock or stocking at the bed on Dekember 24 "переведите 24 "
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пипл ин бритн сэлэбрат зыс холидай ин януареи. Самтаймс зэй хэв партис вэа гэстс дрэс ап ин костьюмс энд ковер зэйа фэйсес виз маскс.. Итс э холидэц фор чилндрен ин бритн. Пипл ин мэну контрис дэкорэйтед кристмэс трис Анд гив иач овер прэзэнтс. Чилдрен лив э лонг сок о стокинг это зэ бэд он дэцембер 24