Как произносить с английского на русский , не перевод, а транскрипцию, как говорить : Dear Olga, You made it! Congratulations on winning a scholarship to study in summer school !. I know you wanted to win it. And ... you won i...
Как произносить с английского на русский , не перевод, а транскрипцию, как говорить : Dear Olga,
You made it! Congratulations on winning a scholarship to study in summer school !. I know you wanted to win it. And ... you won it! I'm sure you'll like your new school, as well as training. Good luck!
yours
Nastya.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
діа ольга ю мейд іт кендрачюлейшенс на он вінінг е сколершьоп ту стаді ін самер скул ай (к)нау ю вантід ту він іт. енд ... ю вон іт. айм шюр юлл лайк йор нью скул ес вел ес треінінг. гуд лак
йорс
настя