Как произносится, напишите пожалуйста... chase austin competed in his first race at the age of eight in a go-kart pieced together by his father. the 16-year-old certainly loves speed and already has a career which many people ...

Как произносится, напишите пожалуйста... chase austin competed in his first race at the age of eight in a go-kart pieced together by his father. the 16-year-old certainly loves speed and already has a career which many people could be jealous of . this young man from kansas is not afraid of hard work and that"s why he has won so many awards.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чауз остин компетед ин хис фёрст рэйс ат зе адже оф ейт ин а гоу карт пайсет тугезер бай хис фазер.Зе сикстин еар олд сертенли лавс спит энд олреди хас а карер уич мэни пипл кулд би жилоус оф. Зис янг мэн фром кансэс ис нот эфрэйд оф хард уорк энд зэтс уай хи хас уон соу мэни ауордс