Как произносится стих по английски Mummy`s in the kitchen As busy as can be, Cooking lots of good things For Daddy and for me. She lets me help with odd jobs And we have lots of fun. The time I like best,though, Is when her wor...

Как произносится стих по английски Mummy`s in the kitchen As busy as can be, Cooking lots of good things For Daddy and for me. She lets me help with odd jobs And we have lots of fun. The time I like best,though, Is when her work is done.
Гость
(ˈmʌmiz) (ɪn) (ðə) (ˈkɪʧɪn)  (æz) (ˈbɪzi) (æz) (kæn) (biː), (ˈkʊkɪŋ) (lɒts) (ɒv) (gʊd) (θɪŋz)  (fɔː) (ˈdædi) (ænd) (fɔː) (miː). (ʃiː) (lɛts) (miː) (hɛlp) (wɪð) (ɒd) (ʤɒbz) (ænd) (wiː) (hæv) (lɒts) (ɒv) (fʌn). (ðə) (taɪm) (aɪ) (laɪk) (bɛst),(ðəʊ), (ɪz) (wɛn) (hɜː) (wɜːk) (ɪz) (dʌn). (ˈмами)`(ес) (ин) (зэ) (ˈкичин)  (эз) (ˈбизи) (эз) (кэн) (би), (ˈкукин) (лотс) (ов) (гуд) (синз)  (фо) (ˈдэди) (энд) (фо) (ми). (ши) (летс) (ми) (хелп) (уиз) (од) (джобз) (энд) (уи) (хэв) (лотс) (ов) (фан). (зэ) (тайм) (ай) (лайк) (бест),(зоу), (из) (уэн) (хё) (уёк) (из) (дан).
Гость
Мамис ин зэ китчен  Эс баси эс кэн би, Кукин лотс оф гуд сингс фо дэдди энд фо ми. Ши лэтс ми хэлп вис од джобс Энд ви хэв лотс оф фан. Зэ тайм ай лайк бэст,сот, Ис вэн хё вок ис дан