Какие предложения написаны в верных грамматических временах (right), а какие в неверных (wrong). 1) Yesterday from 9 a.m. to 10 a.m. I was watching one very interesting program on TV. 2) I have been in Paris last year. 3) I a...

Какие предложения написаны в верных грамматических временах (right), а какие в неверных (wrong). 1) Yesterday from 9 a.m. to 10 a.m. I was watching one very interesting program on TV. 2) I have been in Paris last year. 3) I am visited my sister every weekend. 4) She usually drives very fast. 5) I was sleeping when someone knocked at the door.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)right 2)right 3)wrong 4)right 5)wrong