Какова Ваша идеальная работа на лето? Что хотели бы Вы делать и почему? Напишите 5-7 предложений. Напишите пожалуйста на английском)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
my ideal job for the summerI love spending time with children!I have fun and I like to deliver them a cheerful mood and wear on their faces the smiles! I want to be a counselor. Besides that I'm interested with the kids and they with me I'll get paid for it! мне кажется за стольок баллов эта работа выболнена хорошо)