Каковы причины и последствия Кризиса Версально-Вашингтонской системы?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Версальська система мирних договорів закріплювала територіальні зміни, які відбулися в результаті першої світової війни й розпаду Німецької, Османської та Австро-Угорської імперій. Франція здобула перевагу на Європейському континенті. Англія закріпила провідні позиції на Близькому Сході й панування на морі. Контроль над Лігою Націй фактично перейшов до Англії та Франції. США поступово втрачали свій вплив в Лізі Націй.Зрештою Версальська система не змогла знищити усіх протиріч, а з початком Другої світової війниостаточно розвалилася.