Казакшага аударып бериндерш.Переведите на казакском It was another boring day at school.Tom! shouder my history teacher.Tom! Tom?That's me, I said.But I said in an American accent.The class lauqhed.They think I'm funny, but ...

Казакшага аударып бериндерш.Переведите на казакском It was another boring day at school.Tom! shouder my history teacher.Tom! Tom?That's me, I said.But I said in an American accent.The class lauqhed.They think I'm funny, but the teachers don't. They think I'm stupid.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бул жерде shouder мен louqhed дурыс жазылды ма каранызшы