Кенгуру стояли в лінію як показано на малюнку в якийсь момент 2 Кенгуру що стоять поруч і повернуті один до одного помінялися місцями не змінюючи напрямку свого погляду цю процедуру повторювали доти поки це було можливо скільки...

Кенгуру стояли в лінію як показано на малюнку в якийсь момент 2 Кенгуру що стоять поруч і повернуті один до одного помінялися місцями не змінюючи напрямку свого погляду цю процедуру повторювали доти поки це було можливо скільки разів пари Кенгуру помінялися місцями А)15 Б)16 В)18 Г)20 Д)21
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в ) 577рпоппщоарпро-******