Клоун сказав, що кількість кошенят, які мешкають у нього 3/4 їх кількості і ще 3/4 кош?

Клоун сказав, що кількість кошенят, які мешкають у нього 3/4 їх кількості і ще 3/4 кош??няти. Слова ,,3/4 кошеняти,, викликали сміх проте клоун сказав правду. Скільки кошенят мешкає в нього?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай у клоуна було х кошенят, тоді за умовою задачі складаємо рівняння 4x=3x+3 4x-3x=3 x=3 відповідь: 3 кошенята мешакає в клоуна