Комерсант Вася зайнявся торгівлею. Кожного ранку він купує товар на деяку частину грошей, які він має (можливо на все гроші). Після обіду він продає купленний товар в два рази дорожче, ніж купляв. Як потрібно Васі торгувати, що...

Комерсант Вася зайнявся торгівлею. Кожного ранку він купує товар на деяку частину грошей, які він має (можливо на все гроші). Після обіду він продає купленний товар в два рази дорожче, ніж купляв. Як потрібно Васі торгувати, щоб через 5 днів у нього було рівно 25000 гривень, якщо спочатку він мав 1000 гривень.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Першого дня придбати товару на 562,5 грн, а потім кожного дня торгувати на всю суму, що є на ранок.