КОНТРОЛЬНА РОБОТА №4 (Тема «Магнітне поле»)ВАРІАНТ 1 1.(1 бал) Як називається взаємодія між собою провідників, вздовж яких протікає електричний ст

КОНТРОЛЬНА РОБОТА №4 (Тема «Магнітне поле»)ВАРІАНТ 1 1.(1 бал) Як називається взаємодія між собою провідників, вздовж яких протікає електричний ст рум? а) електричною; б) гравітаційною; в) магнітною; г) електромагнітною. 2. (1 бал) Як називається тіло, яке довгий час зберігає намагніченість? а) електромагнітом; б) постійним магнітом; в) потужним магнітом; г) нормальним магнітом. 3. (1 бал) Як розміщуються залізні ошурки в магнітному полі прямого провідника зі струмом? а) уздовж прямих ліній; б) уздовж замкнених кривих ліній, що охоплюють провідник; в) уздовж кривих ліній; г) уздовж будь-яких замкнутих кривих ліній. 4. (1 бал) Напрям магнітного поля провідника зі струмом визначається за правилом… а) лівої руки; б) правої руки; в) свердлика; г) лівої і правої рук. 5. (2 бала) Вкажіть способи посилення магнітної дії котушки зі струмом. 6. (2 бала) Зобразіть штамбовий магніт та покажіть схематично напрям ліній його магнітного поля. 7. (2 бала) Розташуйте у послідовності посилення дії електромагніту, якщо по його обмотці проходить струм силою: 3,5 А 0,012 кА 5600 мА 130 мкА 8. (2 бала) Вкажіть малюнок, на якому правильно зображено напрям сили, з якою магнітне поле діє на провідник зі струмом. а) - б) в) + г) F F N + F N + S N - S S N - S F + -
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.г      2.б   3. б 4.в  решти завданння незнаю