Короткий текст з прикметником та іменником від яких вони залежать

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Червоний колір викликає психічне і нервове збудження, якесь хвилювання і викликає прагнення до дії. Прискорює реакцію і фізичну витривалість. Цей колір допомагає при розумовій роботі, піднімає настрій.Однак при значному перенасичення червоним кольором настає втома, як після шаленої активної діяльності.