Кто хорошо разбирается в английском? Прошу помогите. Задать все виды вопросов (общ

Кто хорошо разбирается в английском? Прошу помогите. Задать все виды вопросов (общий, специальный, разделительный, альтернативный) к предложению: You get our magazine every three months and regular post about our campaigns. Только правильно! Прошу!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Do you get our magazine every three months and regular post about our compaigns. 2.What do you get every three months ? 3. You get our magazine every three months and regular post about our campaigns, don't you ? 4.You get our magazine every three months or every four months?