Кто умеет читать по английски помогите! просто напишите что прочитали по Русски !)

Кто умеет читать по английски помогите! просто напишите что прочитали по Русски !)71. Listen, read and act out. Mrs Smith: Hello! Paul: Hello! This is Paul. Can I speak to Steve, please? Mrs Smit: Hang on a moment, Paul. I'll get him. Steve: Hi, Paul! What's up? Paul: Hi, Steve! Good news! You answered the questions for the World Teenagers' Competition, didn't you? Steve: Yes, you helped me then. We both tried our chances. Paul: Well, we've won it! What luck! Steve: That's great! It was a chanse in a million. There were so many participants. Really, we've been lucky. Paul: So get ready for the tour. We'll have an unforgettable trip. Steve: Sure. Touch wood, and keep your fingers crossed. Paul: OK. No problem.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зраствуйте,здраствуйте это пол я могу поговорить со стивом, подожди секундочку пол я позову его, привет пол как дела(что случилось), привет стив хорошие новости.......