Купили 3,8 кг вишень по 4,25 грн за кілограм і 5,4 кг суниць по 6,85 грн за кілограм. За які ягоди заплатили більше і на скільки?
Купили 3,8 кг вишень по 4,25 грн за кілограм і 5,4 кг суниць по 6,85 грн за кілограм. За які ягоди заплатили більше і на скільки?
Ответ(ы) на вопрос:
3,8*4,25= 16,15 (грн) вишні
5,4*6,85=36.99 (грн) суниці
36.99-16,15=30,84 (грн)
Відповідь: за суниці заплатили більше на 30,84 грн
Не нашли ответ?
Похожие вопросы