Купили 5кг печива та 4кг цукерок і заплатили 208 грн. Скільки коштуе килограмм печива і скільки коштуе килограмм цвукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази ?
Купили 5кг печива та 4кг цукерок і заплатили 208 грн. Скільки коштуе килограмм печива і скільки коштуе килограмм цвукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази ?
Ответ(ы) на вопрос:
4*(2x)+5x=208
8x+5x=208
13x=208
x=16 цена печенья
2х = 16*2=32 цена канфет
Не нашли ответ?
Похожие вопросы