Кути при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 80 градусів.Знайти кут при основі. Допоможіть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
100-80/2=50 відповідь 50
Гость
1 варіант                                                                                                                   1) 180 - 80*2= 20 градусів                                                                                         2 варіант                                                                                                                     1)   (180-80)/2=50 градусів