Квадрат  периметра  якого  20  см  розрізали   на  2 однакові  прямокутники  .на  скільки  см. периметр   квадрата  менший  від  суми  периметрів  утворених  прямокутників.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
20:4=5 см - сторона квадрата 5:2=2.5 см - ширина прямокутника 5 см - довжина прямокутника 2.5*2+5*2=15 см - периметр прямокутника 15+15=30 см - сума периметрів прямокутників 30-20=10 см відп - пер квадрата менший на 10 см