Let's check the beds! Says Daddy Bear And then they all go Up the stairs ! Poor Baby,poor Baby Poor Baby Bear ! No porridge for him It just isn't fair! Poor Baby,poor Baby Poor Baby Bear ! Now he hasn't even Got a chair! P...

Let's check the beds! Says Daddy Bear And then they all go Up the stairs ! Poor Baby,poor Baby Poor Baby Bear ! No porridge for him It just isn't fair! Poor Baby,poor Baby Poor Baby Bear ! Now he hasn't even Got a chair! Poor Baby,poor Baby Poor Baby Bear ! He doesn't know Goldie Is sleeping upstairs! Poor Baby Bear !Look he's плакать .Why? He hasn't got any варенье или обед. He hasn't got a стул.He wants to go to спать now.Has he got a кровать? Перевод на русский все
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Let's check the beds!   - Давайте проверим кровати! Says Daddy Bear           говорит папа-медведь And then they all go       И тогда они все идут Up the stairs !                 Вверх по лестнице! Poor Baby,poor Baby     Бедный малыш, бедный малыш Poor Baby Bear !            Бедный малыш-медвежонок! No porridge for him         Нет для него кашки It just isn't fair!                 Это несправедливо! Poor Baby,poor Baby       Бедный малыш, бедный малыш Poor Baby Bear !              Бедный малыш-медвежонок! Now he hasn't even          Теперь у него нет  Got a chair!                       Даже стула Poor Baby,poor Baby        Бедный малыш, бедный малыш Poor Baby Bear !               Бедный малыш-медвежонок! He doesn't know Goldie    Он не знает, что Златовласка (Голди) Is sleeping upstairs!          Спит на втором этаже. Бедный малыш-медвежонок! Посмотрите, он плачет. Почему? Ему не досталось варенья или обеда? У него нет стула. Сейчас он собирается пойти спать. У него есть кровать? Poor Baby Bear !Look he's плакать .Why? He hasn't got any варенье или обед. He hasn't got a стул.He wants to go to спать now.Has he got a кровать?