Лисиця за 5 год. пробігла по лісі від нори 40 км.(за кожну годину пробігла однакову кількість км.),вполювала здобичі і повернулася до нори тією ж дорогою зі швидкістью на 3 км\год. меншою.Скільки часу витратила лисиця на поверн...

Лисиця за 5 год. пробігла по лісі від нори 40 км.(за кожну годину пробігла однакову кількість км.),вполювала здобичі і повернулася до нори тією ж дорогою зі швидкістью на 3 км\год. меншою.Скільки часу витратила лисиця на повернення до нори?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)40:5=8(км/год)  скорость лисицы 2)8-3=5(км/год) скорость лисицы когда она возвращалась 3)40:5=8(год) потратила лисица на возвращение в нору Ответ: 8 годин
Гость
1)40:5=8(км/год)скорость лисицы 2)8-3=5(км/год)скорость возвращения 3)40:5=8(год) Поблагодари!:3