Лісові звір, що проводять житя на деревах. Звірі,що ведуть напівдеревний спосіб життя. Звірі, що живуть під землею. Звірі,що освоїли повітряний простір. Звірі , що живуть у водному середовищі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Напівдеревний спосіб життя ведуть: лінивець, мавпа, деякі змії. 2. Під землею живуть: кріт,  3.Птахи 4. Риби