Листоноша розповідає: «Я сьогодні 5 разів піднімався на дев’ятий поверх і 10 разів — на п’ятий. От якби я кожного разу не спускався донизу, а весь час піднімався вгору, то на якому поверсі я б опинився?».

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5 разів піднімався на девятий поверх, тобто 5 раз долав 8 поверхів, разом 5*8=40 поверхів 10 разів на пятий поверх, тобто 10 раз долав 4 поверхи, разом 10*4=40 поверхів 40+40=80 поверхів, т-т він би опинився на 80+1=81-ому поверсі