Look at Kate she can swim. Look at Ted he can run. Look at the frog it can jump. I can run and jump. But I cannot swimm. Нужно перевести на украинский язык.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Подивіться на Кейт, вона може плавати. Подивіться на Теда він може працювати. Подивіться на жаба може стрибати. Я можу бігати і стрибати. Але я не вмію плавати