Марічка купила 4 порції морозива ескімо вартістю 6 грн за порцію і декілька порцій пломбір вартістю 4 грн за порцию скільки порцій морозива пломбір купила марічка якщо заплатіла за все 44 грн
Марічка купила 4 порції морозива ескімо вартістю 6 грн за порцію і декілька порцій пломбір вартістю 4 грн за порцию скільки порцій морозива пломбір купила марічка якщо заплатіла за все 44 грн
Ответ(ы) на вопрос:
1) 4*6=24 грн ( вартість ескімо)
2) 44-24=20 грн (вартість пломбіра)
3) 20:4=5 порцій (кількість пломбіра)
Відповідь 5 порцій
Не нашли ответ?
Похожие вопросы