Марічка задумана 5 різних чисел , таких,що помножити деякі з них на 2 а решта на 3 отримайте найменшу кількість результатів. Яку найменшу кількість різних добутків вона може отримати?А 1Б 2В 3Г 4Д 5.

Марічка задумана 5 різних чисел , таких,що помножити деякі з них на 2 а решта на 3 отримайте найменшу кількість результатів. Яку найменшу кількість різних добутків вона може отримати? А 1 Б 2 В 3 Г 4 Д 5.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я думаю это Д-5..............