Matt: Hi,Jenny.Are you free this afternoon? Jenny: Why? Matt:Let's go shopping! I want to buy some new football boots Jenny: Sorry, i'm busy this afternoon How about going tomorrow? Matt:Sure,that's a good idea. Jenny:ok, see y...

Matt: Hi,Jenny.Are you free this afternoon? Jenny: Why? Matt:Let's go shopping! I want to buy some new football boots Jenny: Sorry, i'm busy this afternoon How about going tomorrow? Matt:Sure,that's a good idea. Jenny:ok, see you at 5 o'clock then. ПОМОГИТЕ перевести
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мет: Привет, Дженни. Ты свободна во второй половине дня? Дженни: Почему? М: Пошли скуплятся ! Я хочу купить новые бутсы. Дж: Прости, я занята во второй половине дня. Как на счет пойти завтра? М: Конечно, это хорошая идея. Дж: Хорошо, тогда увидимся в 5 часов