Matt: Hi,Jenny.Are you free this afternoon?Jenny: Why?Matt: Let is go shopping!I want to buy some new football boots.Jenny: Sorry,I am buse this afternoon. How about going tomorrow?Matt: Sure,that is a good idea.Jenny: OK,see y...

Matt: Hi,Jenny.Are you free this afternoon? Jenny: Why? Matt: Let is go shopping!I want to buy some new football boots. Jenny: Sorry,I am buse this afternoon. How about going tomorrow? Matt: Sure,that is a good idea. Jenny: OK,see you at 5 o,clock then. как будет читаться на русском английскими буквами? Помогите ПЛИЗ очень надо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Mett: Privet, Jenny.Are vy osvobozhdayete vo vtoroy polovine dnya? Dzhenni: Pochemu? Mett: Pust' eto khodit' po magazinam ya khochu kupit' nekotoryye novyye futbol'nyye butsy!. Dzhenni: K sozhaleniyu, ya B'yuz vo vtoroy polovine dnya. Kak naschet sobirayetsya zavtra? Mett: Konechno, eto khoroshaya ideya. Dzhenni: Khorosho videt' Vas v 5 O, chasy togda.
Гость
Ладбчдвдчбьвбвьчььсьсььсьа стлалаьаддвщащ волаоаттаоа