Мій новий монітор Самунг 2243 NW, не завжди включається з першого разу....

Мій новий монітор Самунг 2243 NW, не завжди включається з першого разу....Працюю за компом, тоді монітор виключу на 3-5 хв, коли включаю його, то чуть блимне і все, тоді ще раз виключу і знову включу, і все ок....Що це може бути????ДЯКУЮ!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Объясни пожалуйста, для чего Вы его выключаете? Возможно не исправна кнопка вкл/выкл. Сервисный центр Вам поможет. Удачи и без надобности монитор не выключайте.
Гость
напиши по русски или не умеешь!?
Гость
Да чё вы хохлы по русски не умеете писать (((
Гость
Це те не понятно... МЕНЯЙ МОНИТОР!!!