Мікронезія - маленькі острови , Полінезія - багато островів , Індонезія - індійські острови , а Меланезія - A.кольоровы острови Б.зелены острови В.блакитні острови Г.чорні острови Д.золоті острови

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мікронезія - маленькі острови , Полінезія - багато островів , Індонезія - індійські острови , а Меланезія -A.кольоровы острови Б.зелены острови  В.блакитні острови  Г.чорні острови  Д.золоті острови відповідь В)блакитні острови