Міні твір на тему який фах ти хочеш обрати та чому.використай у тексті безсполучникові речення із умовним та причиновими смисловими відношеннями. або напишіть декілька таких речень,бажано на тему професії,.можна якісь загальні,...

Міні твір на тему який фах ти хочеш обрати та чому.використай у тексті безсполучникові речення із умовним та причиновими смисловими відношеннями. або напишіть декілька таких речень,бажано на тему професії,.можна якісь загальні,головне щоб були умовні та причинові
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тут, краще якщо ти напишеш, про свою власну професію ( фак ), а граматику перевіриш сама.