Мне адо составить диалог в кафе или магазине чтоб было 10 реплик

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
John: Hi my name Jonh. Whats your name? Christina: Hi my name Christina. John: Its cool. My mother's name too Christina Christina: Can we drink coffee? John: Yes, of course! Christina: How old are you? John: I am seventeen years old(17 лет) Christina:Oh Its me too! John: Oops sorry. Can i go out? Christina: Yes, of course. Me too.