Мотоцикліст за 5 годин проїхав 275 км.Велосипедист був у дорозі 6 год.Швидкість руху

Мотоцикліст за 5 годин проїхав 275 км.Велосипедист був у дорозі 6 год.Швидкість рухувелосипедиста в 5 разів менша,ніж швидкість мотоцикліста.На скільки більше кілометрів проїхав мотоцикліст за 5 годин, ніж велосипедист за 6 годин.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тибе ни кто ни поняти 275:5=55км/ч мотоциклист проехал. 55:5=11км/ч проехал велосепидист. 11*6=66км проехал вело за 6 часов 275-66=209км больше проехал мотоциклист