Моя идеальная школа 10 предложений по аглийски пожалуйста множество коротких предложений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My perfect school. An ideal school is a huge library . In an ideal school many students . Among them , most honors . In this school the best teachers . They always support and help . In my ideal school, a lot of different rooms . The more surgeries , the more items and therefore a wide range . Here is my ideal school . I love her.