Можете зделать так : Например: cat dog Кэт дог O l don't like zoos. I hate seein animals in cages. What can l tell them? Situation 3 I went to a sweet shop with my friend. She stole a bar of chocolate. What can l do ab...

Можете зделать так : Например: cat dog Кэт дог O l don't like zoos. I hate seein animals in cages. What can l tell them? Situation 3 I went to a sweet shop with my friend. She stole a bar of chocolate. What can l do about it? --He could..... ----She could..... Пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оу,  ай донт лайк зус. Ай хейт си'ин энималс ин кейджс Вот кэн ай тел зэм? Ситуэйшн три Ай вэнт ту э свит шоп виз май фрэнд. Ши стол э бар оф чоколэйт Вот кэн ай ду абут ит? - Хи куд... -Ши куд..