Мудрагелик хоче написати натуральне число в кожній комірці діаграми так , щоб кожне число , що розташоване вище в ряду , було сумою двох чисел в клітинках безпосереднього під ним . яку найбільшу кількість непарних чисел може н...

Мудрагелик хоче написати натуральне число в кожній комірці діаграми так , щоб кожне число , що розташоване вище в ряду , було сумою двох чисел в клітинках безпосереднього під ним . яку найбільшу кількість непарних чисел може написати мудагелик ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
якщо це кенгугу 5 клас, і діаграма виглядає так: 4 комірки 3, 2 , 1  то найбільше мудрагелик зможе написати 4 непарих числа